Mezoterapia igłowa - kwas hialuronowy nieusieciowany

Chcesz wyglądać lepiej = młodziej, a jednocześnie zależy Ci, aby zmiany w Twoim wyglądzie nie były zbyt widoczne? Mezoterapia to zabieg, który szybko poprawia kondycję skóry, jej napięcie i jędrność, a efekt będzie bardzo naturalny. Mezoterapia igłowa znana jest od ponad 30 lat. Jest to tak naprawdę technika wykonywania zabiegu, polegająca na bezpośrednim wstrzyknięciu w skórę niewielkich dawek preparatu. W zależności od rodzaju użytej substancji i miejsca jej podania, można uzyskać różne pożądane efekty.

Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów jest mezoterapia z użyciem preparatów anti-aging. Jest to zabieg, który w sposób sprawdzony i niezbyt inwazyjny potrafi oprawić jędrność skóry i jej nawilżenie. Poleca się go zarówno osobom, które zauważyły u siebie pierwsze objawy starzenia się skóry, jak i tym, u których proces ten jest już bardziej zaawansowany. Zabiegi można wykonywać miejscowo, np. tylko na okolicę oczu, lub kompleksowo, na całą twarz, dekolt, szyję lub dłonie. Na rynku jest wiele gotowych preparatów o różnych zastosowaniach. Głównym składnikiem większości jest kwas hialuronowy, któremu towarzyszyć mogą m.in. witaminy, glicerol czy antyoksydanty.

Mezoterapia daje najlepsze efekty, jeśli wykona się serię kilku zabiegów powtarzanych przez około 2-4 miesiące. Aby podtrzymać rezultaty, 2-3 razy w roku warto poddawać się zabiegom „przypominającym”. Co ważne, niezależnie od składu preparatu, już same iniekcje stymulują fibroblasty znajdujące się w skórze do szybszej produkcji kolagenu.

Przed zabiegiem: dwa dni przed zabiegiem powstrzymaj się od przyjmowania leków obniżających krzepliwość krwi np. aspiryny, ponieważ zwiększają ryzyko wystąpienia siniaczków. Jeśli Twoja skóra jest szczególnie podatna na zasinienia poinformuj o tym lekarza. Zwykle w takich sytuacjach, zaleca się smarowanie skóry kilka dni przed zabiegiem, maścią z witaminą K. Gdy masz skłonność do opryszczki, zarówno przed zabiegiem i po zabiegu zażywaj Heviran.

Zabieg: Jego pierwszy etap to oczyszczenie skóry, a następnie miejscowe znieczulenie obszaru poddawanego zabiegowi. Po upływie około 40 minut przystępuje się do podania preparat (ręcznie lub za pomocą urządzenia).

Po zabiegu: Bezpośrednio po nim skóra jest zaczerwieniona i delikatnie obrzęknięta. Mogą być też widoczne drobne grudki, przypominające zatopione pod skórą kropelki wody. Wchłoną się one następnego dnia. Jeżeli po mezoterapii powstają ewentualne siniaczki , widać je zaraz po zabiegu.

Efekt: Pozytywne zmiany zauważysz tuż po zabiegu. Jednak pełne efekty mezoterapii widoczne będą po upływie około tygodnia. Zabieg jest najskuteczniejszy, jeśli wykonuje się go w seriach (ilość zabiegów zależy od rodzaju preparatu i indywidualnych potrzeb). Najlepiej też powtarzać go co 4-6 miesięcy. Czas zabiegu: ok. 30 minut (plus czas znieczulenia)

Przeciwwskazania:

  • alergia na którąkolwiek z substancji zawartych w preparacie
  • ciąża i okres karmienia piersią
  • czynne infekcje
  • aktywna opryszczka
  • choroby autoimmunologiczne
  • skóra źle tolerująca iniekcje (bardzo płytko unaczyniona lub ze skłonnością do powstawania bliznowców)
  • terapie lekami obniżającymi krzepliwość krwi

Mezoterapia to technika, która stosowana jest na różnych partiach ciała. Poprzez iniekcje, preparaty mogą być podawane w skórę głowy, na brzuch, okolicę ramion, uda lub pośladki. Odpowiednio dobrany koktajl składników potrafi ujędrnić skórę, zniwelować cellulit, zadziałać wspomagająco w terapii łysienia.

Mezoterapia igłowa skóry głowy to sposób na zdrowsze i gęstsze włosy. Wypadanie włosów może skutecznie obniżyć poczucie naszej atrakcyjności i samopoczucie. Istnieje wiele przyczyn wypadania włosów. Warto zdecydować się na mezoterapię skóry głowy w Salonie Urody Senso, jeżeli ich nadmierna utrata spowodowana jest między innymi: ciążą i laktacją (po zakończeniu tego okresu), stresem, zmianami hormonalnymi, nieprawidłowym odżywianiem, nadmierną ekspozycją na słońce, łysieniem plackowatym, łysieniem typu męskiego.

Specjalistyczna mezoterapia zalecana jest również przed i po zabiegu transplantacji włosów.

wypelniacze olsztyn

Wypełniacze - kwas hialuronowy usieciowany

To metoda korekcji zmarszczek, modelowania konturów twarzy oraz zwiększania objętości ust charakteryzująca się natychmiastowym efektem. Efekt wypełnienia widoczny jest od razu po zabiegu, a jego trwałość zależy od miejsca wstrzyknięcia preparatu - od 6 do 12 miesięcy w przypadku wygładzenia zmarszczek, korekcji konturów twarzy i ok. 6-9 miesięcy w przypadku powiększenia ust.

Zalecenia przed zabiegiem: Na 3 dni przed zabiegiem nie należy zażywać aspiryny lub innych leków przeciwkrzepliwych oraz stosować leków przeciwzapalnych. Zabieg nie wymaga wcześniejszego wykonania testów alergicznych.

Zabieg: Na około godzinę przed zabiegiem okolice, która ma być poddana zabiegowi pokrywa się warstwą kremu znieczulającego. Następnie, po dokładnym odkażeniu miejsca, preparat aplikuje się bardzo cienką igłą, która znacznie zmniejsza bolesność zabiegu oraz pozwala uniknąć śladów w miejscu wkłucia. 

Objawy uboczne: Po zabiegu mogą się pojawić objawy niepożądane takie jak zaczerwienienie, obrzęk, strupki, siniaki czy ból w miejscu wstrzyknięcia preparatu, które znikają samoistnie w przeciągu 2 - 6 dni. 

Mezoterapia cennik

Poj.
Cena

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen Dermaheal Stems C'rum SR - twarz, szyja, dekolt

5 ml 300 zł

Mezoterapia igłowa Hydralift - twarz

1 ml
250 zł

Mezoterapia igłowa Elasthase - twarz, szyja, dekolt

5 ml
350 zł

Mezoterapia igłowa Botolift - twarz, szyja, dekolt

5 ml
350 zł

Mezoterapia igłowa NTSR.HA - twarz, szyja, dekolt

5 ml
350 zł

Mezoterapia igłowa Dermaheal Eyebag Solution - okolice oczu

1.5 ml 250 zł

Mezoterapia igłowa Dermaheal Dark Circle Solution - okolice oczu

1.5 ml 250 zł

Mezoterapia igłowa trychologiczna Dr Cyj Hair Filler - owłosiona skóra głowy

5 ml 550 zł

Mezoterapia igłowa trychologiczna Haircare - owłosiona skóra głowy

5 ml 350 zł

Wypełniacze cennik

Poj. Cena
Powiększanie, modelowanie i nawilżanie ust - Cutegel
1 ml 600 zł
Wypełnianie zmarszczek palacza, bruzd nosowo-wargowych, linii marionetki, lwiej bruzdy - Cutegel
1 ml 600 zł
Aqualift Cutegel - twarz, szyja, dekolt
2.2 ml 750 zł

email us

tel mapshomepage