Nasza endermologia - rewolucyjny system modelowania sylwetki
Nasz endolifting - przełomowy, nieinwazyjny system odmładzania twarzy

LPG Alliance to stworzona we Francji rewolucyjna technologia, która jest sekretem urody, zdrowia i młodości wielu gwiazd na całym świecie. Do wielkich fanów zabiegów LPG Alliance należą sportowcy, w tym Cristiano Ronaldo, a także cała plejada gwiazd – Kim Kardashian, Jennifer Lopez czy Beyonce. Ogromną zaletą zabiegu jest bezinwazyjność oraz możliwość przeprowadzenia go nie tylko w miejscach standardowych (brzuch, pośladki, uda), ale i przy oczach, na plecach czy rękach.

Salon Urody Senso, to jedno z pierwszych miejsc w Polsce (jedyne w województwie warmińsko-mazurskim), w którym można skorzystać z tej nowej, najbardziej efektywnej metody endermologii.

Ale na czym polega różnica między tradycyjną Endermologią a nowym urządzeniem Alliance? Endermologia Alliance to najszybsze efekty - widoczne juz po trzech zabiegach oraz zupełnie nowa głowica integrująca działanie ujędrniające, antycellulitowe i wyszczuplające w jednym "przejściu". Zabieg stał się nareszcie całkowicie bezbolesny.

Przyjdź do salonu Urody Senso i poznaj pierwszą na świecie endermologię 3w1. Przekonaj się na wlasnej skórze, dlaczego LPG Alliance jest obecnie najlepszym systemem modelującym sylwetkę. To nowy patent, ultranowoczesne zabiegi kosmetyczno-medyczne, 3 razy szybsze efekty. Urządzenie LPG Alliance stanowi przełom w dotychczasowych metodach nieinwazyjnego redukowania tłuszczu i modelowania sylwetki. Pełna skuteczność i szybkie rezultaty u mężczyzn i kobiet już po 3 sesji zabiegowej.

LPG Alliance to certyfikowane urządzenie a jego skuteczność jest potwierdzona badaniami klinicznymi:
+ ujędrnienie 71%*
+ wcięcie w talii 5,2 cm*
+ wygładzenie cellulitu 67% *

*Badanie endermologie Dermscan z 2016 r.

EFEKT 3w1

1. Redukcja cellulitu
2. Likwidacja tkanki tłuszczowej
3. Ujędrnienie skóry
Już od pierwszego zabiegu! Potwierdzone badaniami klinicznymi!

JAK TO DZIAŁA?

Dzięki opatentowanym głowicom zabiegowym metoda Endermologie Alliance delikatnie stymuluje skórę, tak aby w sposób naturalny i całkowicie bezbolesny uzyskać efekt wyszczuplenia i odmłodzenia. Po pobudzeniu komórek tłuszczowych (adipocytów) dochodzi do reaktywacji naturalnego uwalniania tłuszczu (+70%), nawet takiego, który jest wyjątkowo oporny na ćwiczenia fizyczne i diety. Mechaniczne działanie głowicy zabiegowej LPG pomaga jednocześnie przywracając prawidłową wymianę płynów w procesie krążenia, znacznie złagodzić symptomy związane z zatrzymaniem wody. Głowice również w naturalny sposób reaktywują fibroplasty do produkcji niezbędnych dla skóry: kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego dla natychmiastowego i trwałego efektu liftingu.

WSKAZANIA


- Utrata jędrności skóry ciała i twarzy
- Redukcja cellulitu
- Odmładzanie
- Wyszczuplenie i modelowanie sylwetki
- Wygładzenie zmarszczek

 idealne cialo olsztyn

Cennik zabiegów
LPG Alliance Endermologie
na ciało

Cena za 1 zabieg

Pakiet 6 zabiegów

Pakiet 12 zabiegów

Endermologia dla wszystkich typów sylwetki 40'

180 zł

950 zł

1750 zł

Ubranie do endermologii

+100 zł

+100 zł

+100 zł

Cennik zabiegów
LPG Alliance Endermolift
na twarz

Cena za 1 zabieg

Pakiet 4 zabiegów

Pakiet 8 zabiegów

Endermolift -
przeciwstarzeniowy ujędrniający 30'

190 zł

650 zł

1150 zł

Klapki Endemolift

+100 zł

+100 zł

+100 zł

EFEKTY

- Wygładzenie cellulitu
- Wymodelowana sylwetka
- Rozluźnione napięcie mięśniowe
- Ujędrnienie skóry po odchudzaniu
- Utrata wagi
- Eliminacja toksyn z organizmu
- Poprawa krążenia krwi i limfy

Działanie terapeutyczne obejmuje: stan przed i po liposukcji, przykurcze, przeszczep skóry, obrzęki, blizny, poparzenia, zastoje, bóle mięśni i stawów, algostrofię, fibromalgię, lipoatrofię, napięcie mięśniowe, niewydolność żylną, rozluźnienie mięśni, sklerodermię, skręcenia, stany po uszkodzeniu mięśni, stany zapalne, tendinopatię, zapalenie torebki stawowej, zespół jelita drażliwego, zrosty i zwłóknienia.

Wszelkich dodatkowych informacji odnośnie zabiegów i przeciwwskazań udzielą Panstwu podczas konsultacji specjaliści Salonu Urody Senso.

Nowy patent Alliance znacznie zwiększył skuteczność zabiegów, jednocześnie zmniejszając ich bolesność. Dla pacjentów oznacza to krótsze serie i szybsze rezultaty zabiegowe. Endermologia LPG Alliance to unikalne połączenie przyjemności i skuteczności w jednym zabiegu.

email us

tel mapshomepage